Producenci
Techly I-WL-CPE880 punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 5.8 GHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.11a IEEE 802.11n |
| 5 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| Tryby pracy | AP / Repeater |
| 2,4 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Konstrukcja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Wi-Fi Zasilanie LAN Sieć WAN |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Moc | |
| Zakres napięcia DC | 12 V |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 646 g |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Syslog | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Nie |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE WEEE |
| Porty i interfejsy | |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 15 dBi |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące