Producenci
Techly ICA-LCD 503BK2 uchwyt / stojak do monitorów 68,6 cm (27") Biurko Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,42 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba ramion | 1 |
| Obracanie | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Ramię przedłużające (max) | 36,5 cm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Grubość blatu (max) | 8,8 cm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące