Producenci
Techly ICA-PLB-369T uchwyt do telewizorów 3,05 m (120") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 602 mm |
| Szerokość produktu | 1005 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Dystans do ściany (min.) | 8 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 800 x 400 300 x 200 75 x 75 100 x 200 150 x 150 200 x 100 300 x 300 600 x 200 400 x 600 800 x 600 100 x 150 400 x 400 mm 200 x 300 900 x 600 400 x 200 600 x 300 200 x 200 mm 800 x 500 200 x 400 600 x 400 150 x 100 400 x 300 mm 50 x 50 700 x 400 300 x 400 mm 600 x 600 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
Gwarancja 24 miesiące