Producenci
Techly ICA-PM 16 uchwyt do montażu projektora Ścienny/sufitowy Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,83 kg |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dystans do ściany (max.) | 65 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Kąt obrotu | 8° |
| Dystans do ściany (min.) | 43 cm |
| Zakres regulacji wysokości | 225 - 315 mm |
| Regulowany | Tak |
| Regulowane ramię | Tak |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 83024190 |
Gwarancja 24 miesiące