Producenci
Techly ICA-TR3390 uchwyt do telewizorów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 19,6 kg |
| Głębokość (max.) | 43 cm |
| Wysokość produktu | 1800 mm |
| Szerokość produktu | 702 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres regulacji wysokości | 1500 - 1800 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 200 x 200 mm 400 x 400 mm 200 x 100 300 x 300 600 x 400 400 x 200 600 x 300 200 x 400 100 x 200 200 x 300 300 x 200 600 x 200 400 x 600 400 x 300 mm 500 x 400 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 70 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
Gwarancja 24 miesiące