Producenci
Techly ICOC HDMI2-4-090 kabel HDMI 9 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia dolby | DTS-HD Master Audio Dolby Digital Plus Dolby TrueHD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 720p 480p 1080p 2160p 1080i 720i 2160i |
| Szerokość pasma | 600 MHz |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Ilość warstw osłonowych | 2 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon/Polichlorek winylu (PVC) |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Izolacja kabla | Aluminiowa folia mylarowa |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Długość kabla | 9 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Szybkość przesyłania danych na kanał (maks.) | 6 Gbit/s |
| Wsparcie barw x.v. | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Cechy dostawcy | |
| Kod dostawcy | 107470 |
Gwarancja 24 miesiące