Producenci
Telefon komórkowy BV6200 PRO 6/128/GREEN BLACKVIEW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Model procesora | Helio P35 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Klasyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 19,2 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 438 g |
| Szerokość produktu | 174,4 mm |
| Sieć | |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Obsługa kart SIM | Triple SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 720 x 1612 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Oprogramowanie | |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke 3.1 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 13000 mAh |
| Kamera | |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 13" |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Nie |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 0.3" |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Nawigacja | |
| NavIC | Nie |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Gwarancja 24 miesiące