Producenci
Telefon komórkowy Blackview BV5300 PLUS NFC 8/128GB Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Obsługa kart flash | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Aparat w telefonie |
| Moc | |
| Czas czuwania (2G) | 758 h |
| Czas rozmów (2G) | 27 h |
| Pojemność baterii | 6580 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 3G |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa kart SIM | Triple SIM |
| Sieć danych | GSM |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 720 x 1612 px |
| Zewnętrzny wyświetlacz | LCD |
| Audio | |
| Radio FM | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera tylna | Tak |
| Przesyłanie danych | |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność GPS | |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Funkcje telefonu | |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | SOS Budzik Stoper Kalendarz Kalkulator |
| Układ | Ciemnopopielaty |
Gwarancja 24 miesiące