Producenci
Telefon komórkowy Google Pixel 9A 5G 256GB Obsidian
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Koprocesor | Tak |
| Model procesora | Tensor G4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Google |
| Konstrukcja | |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Szkło, Metal, Plastik |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 154,7 mm |
| Waga produktu | 185,9 g |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Szerokość produktu | 73,3 mm |
| Sieć | |
| Standard 5G | Sub6 |
| Standardy 3G | HSPA+ UMTS HSDPA |
| Standardy 4G | LTE |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1800 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2700 cd/m² |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 422,2 ppi |
| Głębia kolorów | 24 bit |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1080 x 2424 px |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Głośniki | Stereo |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Kamera | |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 1,7 µm |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 2,2 µm |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/2" |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 82° |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/3,1" |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 96° |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 2,2 µm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Nawigacja | |
| NavIC | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące