Producenci
Telefon komórkowy N6000/8/256 Orange Blackview
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Helio G99 |
| Typ procesora | Mediatek |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Układ | Klasyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 18 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 65,2 mm |
| Wysokość produktu | 18,4 mm |
| Waga produktu | 208 g |
| Sieć | |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 3G | CDMA |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wyświetlacz | |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Gęstość pikseli | 306 ppi |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Stosunek ekranu do obudowy | 83% |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Rozdzielczość | 540 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke 3.1 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Multimedia | |
| Głośniki | Mono |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 8 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 3880 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Kamera termowizyjna | Tak |
| Rozdzielczość kamery termowizyjnej | 160 x 120 px |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Gwarancja 24 miesiące