Producenci
Telefon komórkowy Panasonic KX-TU110EXB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Obsługa języków | Czeska Węgierska Rumuński Polski Słowacki Niemiecki Angielski Bułgarski Estoński Słoweńska Turecka Rosyjski Grecka SER Włoski LAT Holenderski Francuska Hiszpański |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Model | Telefon funkcjonalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Obsługa kart flash | Nie |
| Moc | |
| Czas czuwania (2G) | 225 h |
| Czas rozmów (2G) | 5 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 13,5 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Sieć danych | GPRS, GSM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 900 1800 |
| Generacja sieci mobilnej | 2G |
| WAP | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 128 x 160 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Zewnętrzny wyświetlacz | Nie |
| Przekątna ekranu | 1,77" |
| Audio | |
| Radio FM | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Nie |
| Kamera tylna | Tak |
| Video | |
| Połączenie wideo | Nie |
| Przesyłanie danych | |
| Bluetooth | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. Nie używaj urządzenia w ekstremalnych warunkach (bardzo wysoka lub bardzo niska temperatura). Chroń urządzenie przed silnymi wstrząsami i upadkami. |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| Obsługa połączeń | |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Odbieranie dowolnym klawiszem | Tak |
| Układ | Klasyczny |
| Pojemność książki telefonicznej | 300 wejścia |
| Głośnik | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Budzik Kalkulator |
| Alarm wibracyjny | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące