Producenci
Telefon komórkowy Pixel 8A 256GB Obsidian GA05571-GB Google
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Google |
| Model koprocesora | Titan M2 |
| Koprocesor | Tak |
| Model procesora | Tensor G3 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło, Plastik |
| Układ | Klasyczny |
| Nazwa koloru | Obsidian |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72,7 mm |
| Waga produktu | 188 g |
| Wysokość produktu | 152,1 mm |
| Głębokość produktu | 8,9 mm |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| MIMO | Tak |
| NFC | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | HSDPA HSPA+ UMTS |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standard 5G | Sub6 |
| Wydajność | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Typ matrycy | OLED |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m2 |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1400 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Gęstość pikseli | 430 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5X |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 4492 mAh |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego | 1,12 µm |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego | 1,12 µm |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 64 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,89 |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 96,5° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.73" |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Electronic Image Stabilization (EIS) Optical Image Stabilization (OIS) |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 80° |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego | 0,8 µm |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Barometr | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
Gwarancja 24 miesiące