Producenci
Telefon komórkowy iPhone 16 Pro Max/1TB Desert Titan MYX63 Apple
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model procesora | A18 Pro |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Typ procesora | Apple |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Piaskowy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny Bryzgoszczelny |
| Materiał obudowy | Szkło, Tytan |
| Układ | Klasyczny |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 227 g |
| Głębokość produktu | 8,25 mm |
| Szerokość produktu | 77,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 900 1800 850 1900 MHz |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz 2100 MHz 1900 MHz 1700 MHz 900 MHz |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ DC-HSDPA |
| Bluetooth | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| MIMO | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standard 5G | NR mmWave NR Sub6 |
| iBeacon | Tak |
| AirPlay | Tak |
| Standardy 2G | Edge GSM |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 6 |
| Funkcje przycisku akcji | Controls Accessibility Latarka Lupa Translate Aparat fotograficzny Recognize Music Shortcut Silent mode Notatka głosowa Focus |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Przycisk akcji | Tak |
| Przycisk kamery | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | OLED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność | 1000 cd/m2 |
| Jasność wyświetlacza (min) | 1 cd/m2 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 2868 x 1320 px |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz, Dynamic Island, Dotyk haptyczny, ProMotion, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home Windows 10 Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise x64 Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 18 |
| Platforma | iOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Certyfikaty | |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 1,22 W/kg |
| Wartość SAR - ciało (USA) | 1,15 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,45 W/kg |
| Wartość SAR - głowa (USA) | 1,01 W/kg |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPT HTML Klucz VCF XLS XLSX Pages ICS PPTX HTM RTF Liczby DOC DOCX TXT USDZ |
| Obsługiwane formaty plików wideo | ProRes HEVC AV1 H.264 |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG TIFF |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC ALAC APAC MP3 FLAC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 33 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas odtwarzania muzyki | 105 h |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 29 h |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps 3840x2160@24fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@25fps 3840x2160@100fps 3840x2160@30fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 3840x2160@120fps 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 720p 1080p |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,4 cm |
| Panorama | Tak |
| Cyfrowy zoom | 25x |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC, ProRes |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,78 |
| Elementy sterujące przycisku aparatu | Zoom - funkcja przybliżenia Style Depth Tonowy Exposure Kamery |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 48 MP |
| Makro-fotografia | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 1,3 cm |
| Korekcja czerwonych oczu | Y |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 20° |
| Elementy obiektywu trzeciej kamery tylnej | 7-elementowa soczewka |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 12 cm |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Zdjęcia przestrzenne | Tak |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,8 |
| Powiększenie optyczne | 5x |
| Pomniejszenie optyczne | 2x |
| Deep Fusion | Tak |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | DNG, HEIF, JPEG |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Arsenowy |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik LiDAR | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| NavIC | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Gwarancja 24 miesiące