Producenci
Telefon komórkowy iPhone 16/256GB czarny MYEE3 Apple
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | A18 |
| Typ procesora | Apple |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Koprocesor | Tak |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Konstrukcja | |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny Odporny na kurz Wodoodporny |
| Układ | Klasyczny |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 23 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 4,5 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 147,6 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Szerokość produktu | 71,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| AirPlay | Tak |
| iBeacon | Tak |
| NFC | Tak |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Standard 5G | NR mmWave NR |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Obsługiwane pasma 3G | 1800 MHz 2100 MHz 850 MHz 1900 MHz 1700 MHz 900 MHz |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 3G | DC-HSDPA HSPA+ UMTS |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wydajność | |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Przycisk kamery | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 5 |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Focus Shortcut Translate Notatka głosowa Aparat fotograficzny Accessibility Latarka Lupa Silent mode Recognize Music Controls |
| Przycisk akcji | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Wybieranie głosem | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Extreme Dynamic Range (XDR) High Dynamic Range 10 (HDR10) Smart HDR |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Jasność wyświetlacza (min) | 1 cd/m² |
| Specyficzne technologie | Dynamic Island, Dotyk haptyczny, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Typ matrycy | OLED |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Rozdzielczość | 2556 x 1179 px |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m² |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 18 |
| Platforma | iOS |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Certyfikaty | |
| Wartość SAR - ciało (USA) | 1,17 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 1,24 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,41 W/kg |
| Wartość SAR - głowa (USA) | 1,08 W/kg |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 H.264 M-JPEG HEVC MPEG4 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC EAC3 AAX HE-AAC v2 PCM AAC-LC AC3 AAX+ HE-AAC MP3 FLAC |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 18 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 80 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 22 h |
| Kamera | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Zoom optyczny | 4x |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 2160p 720p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@30fps 1920x1080@60fps 3840x2160@24fps 3840x2160@25fps 1920x1080@30fps 1280x720@30fps |
| Panorama | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,6 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zdjęcia przestrzenne | Tak |
| Deep Fusion | Tak |
| Elementy sterujące przycisku aparatu | Kamery Depth Style Exposure Zoom - funkcja przybliżenia Tonowy |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Makro-fotografia | Tak |
| Powiększenie optyczne | 2x |
| Pomniejszenie optyczne | 2x |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 5,2 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,6 cm |
| Ujęcia sekwencyjne Multi-shot | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Rtęci Arsenowy PCW BFR |
| Czujniki | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| SMS | Tak |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| Nawigacja | |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Wytrzymałość | |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | C |
| Czas pracy baterii na cykl | 2220 min |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Gwarancja 24 miesiące