Producenci
Telefon konferencyjny IP Yealink CP925
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ produktu | Telefon konferencyjny IP |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Nagrywanie połączeń | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 4" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Rozdzielczość | 480 x 800 px |
| Moc | |
| Pobór mocy | 11 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 59,1 mm |
| Głębokość produktu | 289,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Port USB | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące