Producenci
Telefon konferencyjny Jabra 2755-209 Uniwersalne USB Type-C Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształtowanie wiązki dźwięku | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Przenośny | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Automatyczny | Nie |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 85 dB |
| Pełny dupleks | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas rozmowy | 12 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 46,5 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-C żeński - USB Typ-A męski |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP HFP A2DP |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Interfejs | USB Type-C |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Głośniki | |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 7000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące