Producenci
Telefon konferencyjny Jabra Speak2 75 (2775-209) USB/Bluetooth Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kancelacja echa | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Czas rozmowy | 32 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 466 g |
| Szerokość produktu | 132,5 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 132,5 x 132,5 x 35 mm |
| Głębokość produktu | 132,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP HFP HSP |
| Bluetooth | Tak |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Głośniki | |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 14000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
Gwarancja 24 miesiące