Producenci
Telefon konferencyjny POLY Sync 40 USB-A USB-C 772C4AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Długość kabla | 1,05 m |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Kancelacja echa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk Przyciski |
| Automatyczny | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas rozmowy | 30 h |
| Czas ładowania | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 273 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP HSP A2DP AVRCP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182900 |
| Głośniki | |
| Zakres częstotliwości | 75 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6700 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące