Producenci
Telefon konferencyjny Yealink CP930W-BASE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nagrywanie połączeń | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.722 CNG G.723 OPUS iLBC G.726 G.722.1C VAD |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Przekątna ekranu | 3,1" |
| Kolor produktu | Srebrny Szary |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | SNTP/NTP |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Rozdzielczość | 248 x 120 px |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Telefon konferencyjny IP |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 100 wejścia |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Bluetooth | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 1.0 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Obsługa połączeń | |
| Lokalny plan wybierania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące