Producenci
Telefon konferencyjny Yealink CP935W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a AMR G.722.1C G.723 iLBC OPUS PCMA G.726 G.729A G.722 G.729 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Telefon konferencyjny IP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 HTTPS MD5 SRTP 256-bit AES TLS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Rozdzielczość | 480 x 800 px |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Liczba matryc mikrofonowych | 6 |
| Obszar dobioru mikrofonu | 6 m |
| Nagrywanie połączeń | Tak |
| Ilość połączeń konferencyjnych | 5 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Historia połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Moc głośnika | 5 W |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Średnica głośnika | 5,6 cm |
| Kancelacja echa | Tak |
| Funkcja 'oddzwoń' | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Pobór mocy | 2,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 285,2 mm |
| Szerokość produktu | 288,6 mm |
| Wysokość produktu | 63,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Obsługa połączeń | |
| Lokalny plan wybierania | Tak |
| Funkcja | Tak |