Producenci
Telefon konferencyjny Yealink CP960
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przekazywanie połączenia przychodzącego | Tak |
| Obsługuje mikrofony rozszerzające | Tak |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Obsługa PoE | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | iLBC G.726 CNG G.722.1C VAD G.722 G.723 OPUS |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ produktu | Telefon konferencyjny IP |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 1000 wejścia |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Zakres częstotliwości | 2400 - 5000 Hz |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 px |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kancelacja echa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 392 mm |
| Szerokość produktu | 338 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość produktu | 74 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość produktu | 338 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |