Producenci
Telefon konferencyjny głośnomówiący Jabra Speak 510+ SB i Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Akcesoria w zestawie | AC adaptor |
| Cechy | |
| Maksymalny zasięg działania | 100 m |
| Automatyczny | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Głośnik | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Wbudowane diody LED | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas rozmowy | 15 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 15 h |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 45 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 3.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 32 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182900 |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące