Producenci
Telefon konferencyjny z mikrofonami bezprzewodowymi Yealink CP960-WirelessMic
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nagrywanie połączeń | Tak |
| Zalecany rozmiar pokoju | Duży pokój |
| Obsługuje mikrofony rozszerzające | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.723 CNG G.722 G.729 OPUS G.726 G.722.1C VAD iLBC |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 10000 wejścia |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Typ produktu | Telefon konferencyjny IP |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 px |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES SRTP HTTPS MD5 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość produktu | 74 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,4 kg |
| Głębokość opakowania | 392 mm |
| Głębokość produktu | 338 mm |
| Szerokość produktu | 338 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 3 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A Micro-USB B |
| Obsługa połączeń | |
| Lokalny plan wybierania | Tak |