Producenci
Telekom 40824613 router bezprzewodowy Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 289 g |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 169 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Głębokość opakowania | 167 mm |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
Gwarancja 24 miesiące