Producenci
Telekom MagentaTV One (2. Gen.) Czarny 4K Ultra HD Wi-Fi Przewodowa sieć LAN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Wydajność | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Dolby Vision HDR 10+ Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 2160p 720p |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) HDMI |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba baterii do zdalnego sterowania | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Typ baterii pilota | AAA |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC VC-1 VP9 VP8 HEVC |
| Wersja systemu operacyjnego | TV 12 |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video DAZN Apple TV Disney+ YouTube |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDCP | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 866 Mbit/s |
| HDMI | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wersja HDCP | 1.4/2.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Gwarancja 24 miesiące