Producenci
Telekom Sinus PA 207 Plus 1 Telefon analogowy/DECT Nazwa i identyfikacja dzwoniącego Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Biurko |
| Staromodny telefon | Nie |
| Moc | |
| Czas gotowości | 245 h |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas rozmowy | 18,5 h |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa języków | Niemiecki Angielski Turecka |
| Klawisze nawigacyjne | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 300 m |
| Typ słuchawki | Przewodowy i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy |
| Maksymalny czas nagrywania | 30 min |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 50 m |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Model | Telefon analogowy/DECT |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych słuchawek | 2 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 128 x 128 px |
| Typ ekranu | TFT |
| Kolory wyświetlacza | Monochromatyczne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar wyświetlacza | 32 x 38 mm |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Złącze RJ-11 | Tak |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Wskazywanie | |
| Informacja o poczcie głosowej | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa połączeń | |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Pozycje rejestru połączeń | 50 |
| Blokowanie połączeń | Tak |
| Pojemność listy wybieranych połączeń | 50 |
| Funkcje telefonu | |
| Polozenie dialera | Słuchawka |
| Współ. z wieloma stacjami bazowymi | 5 |
| Głośnik | Tak |
| Pojemność książki telefonicznej | 150 wejścia |
Gwarancja 24 miesiące