Producenci
Telekom Speedport Smart 4 Plus modem 6000 Kbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA3 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Mini-USB A |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) ADSL (RJ-11) |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wydajność | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a IEEE 802.11g |
| protokół Data link | ADSL, ADSL 2+, VDSL |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | DSL LAN (RJ-45) |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia okablowania | 1000/10000 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Modem | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Modem | glass fiber modem |
| VDSL | Tak |
| Szybkość modemu | 6000 Kbit/s |
Gwarancja 24 miesiące