Producenci
Teleskopowa rura strumieniowa KARCHER TLA 4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Wysięgnik natryskowy |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Długość | 3,78 m |
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące