Producenci
Televes 149921 antena telewizyjna Zewnętrzna Podwójny 17 dB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość elementów | 1 |
| Maksymalna prędkość wiatru | 150 km/h |
| Liczba kanałów | 48 kan. |
| Materiały | Aluminium ABS |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Pozioma szerokość wiązki | 30° |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 42 dBi |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Obciążenie wiatrem | 165 |
| Zakres częstotliwości | 470 - 694 Mhz |
| Zakresy tunera | UHF |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Stosunek przodu do tyłu | 20 dB |
| Teleskopowy | Nie |
| Typ anteny | Podwójny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zysk anteny | 17 dB |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 736 mm |
| Waga produktu | 2,09 kg |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 1142 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące