Producenci
Telewizor 32" Dahua DHI-LTV32-SD100
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 55 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 424 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 717 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 82 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 MPEG2 |
| Obsługiwane formaty audio | HE-AAC AC3 EAC3 AAC |
| Formaty kompresji | MPEG4 VC-1 VP8 MPEG2 VP9 HEVC H.265 H.264 MPEG1 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG PNG GIF BMP WEBP HEIF |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 788 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 483 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 20 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3500:1 |
| Przekątna ekranu | 80 cm (31.5") |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | HD |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Jasność | 240 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1811044 |
Gwarancja 24 miesiące