Producenci
Telewizor 32" Hisense 32A4BG (HD DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podstawy | Czarny |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,6 cm |
| Szerokość podstawy | 67,1 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 428 mm |
| Głębokość podstawy | 16 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 71,7 cm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 160 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 717 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 469 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Liczba języków OSD | 36 |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane przeglądarki | Vewd |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC MP4 FLAC MP3 WMA MP2 |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP GIF JPEG |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI VOB MPEG OGM WEBM MKV MP4 MPG MOV FLV |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,7 kg |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Szerokość opakowania | 811 mm |
| Wyświetlacz | |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Jasność | 180 cd/m2 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia interpolacji | PCI (Picture Criteria Index) 600 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8,5 ms |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 ? 768 |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS Virtual:X |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 DVB-C DVB-T DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| HbbTV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 4,2 |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA U |