Producenci
Telewizor 32" LG 32LM6380 (FHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2021 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 736 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 464 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,65 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,29 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 43,7 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 73,6 cm |
| Waga (z podstawą) | 4,7 kg |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | Tak |
| Sterowniki głosu | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Miracast | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Wydajność | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Zdalne wsparcie smartfona | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Szerokość opakowania | 812 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,85 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS, Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-S2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Aplikacje wideo | Mediaset Play RaiPlay Catch-up TV Chili |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 4,5 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |