Producenci
Telewizor 32" LG 32LQ63806LC (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Standard VESA | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 437 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 736 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,65 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 736 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 82,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,7 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 464 mm |
| Szerokość podstawy | 60,6 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Podstawowy tryb hotelowy | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba języków OSD | 37 |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Miracast | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC VP9 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Zwiększanie rozmiaru wideo | Tak |
| Obsługiwany format napisów | DVB |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Teletekst | 2000 stron(y) |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 812 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| E-podręcznik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 81,3 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 81,28 cm |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Audio | |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Tak |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Web OS |
| Aplikacje wideo | DAZN YouTube Rakuten TV NOW TV Netflix Amazon Prime Video RaiPlay Apple TV Disney+ |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Obsługiwane Wideo na życzenie (VOD) | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 22 |
| HbbTV | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | LG Apps |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje muzyczne | Spotify |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1079445 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące