Producenci
Telewizor 32" LIN 32LHD1510 HD Ready DVB-T2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 82 mm |
| Głębokość (z podstawą) | 17,9 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 427,1 mm |
| Szerokość (z podstawą) | 72,5 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 480 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,6 kg |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 725 mm |
| Wydajność | |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50/60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | HD-Ready |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście koaksjalne | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowy |
| Smart TV | |
| Smart TV | Nie |