Producenci
Telewizor 32" Philips 32PFS6908/12 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor podstawy | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 43 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 728 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 433 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 728 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 177 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 451 mm |
| Szerokość podstawy | 61,6 cm |
| Głębokość podstawy | 17,7 cm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 87 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb ECO | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 HEVC/H.265 MKV AVI MPEG2 MPEG4 VP9 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV WMA-PRO AAC MP3 WMA FLAC |
| Format kompresji zdjęć | BMP GIF JPEG PNG HEIF |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Obsługiwany format napisów | SMI SUB TXT SSA SRT ASS |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 848 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,7 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 720p |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 x 768 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Typ HD | Full HD |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Audio | |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos Dolby Digital Dolby MS12 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Porty i interfejsy | |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ oświetlenia otoczenia | 3-stronne |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-S2 DVB-T2 HD DVB-C DVB-T |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1414055 |