Producenci
Telewizor 32" Philips 32PHS5505 (DVB-T2/HEVC, 50Hz)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85287280 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EU Ecolabel |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 24 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 453,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 732,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 166,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 43,6 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 73,3 cm |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,11 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB |
| Okres programowania | 8 dni |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC MPEG1 H.264 MPEG4 MKV AVI MPEG2 VC-1 WMV9 |
| Obsługiwany format napisów | SUB SRT ASS TXT SSA SMI |
| Obsługiwane formaty audio | WAV WMA MP3 AAC |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Format kompresji zdjęć | BMP GIF PNG JPEG |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,7 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Szerokość opakowania | 798 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ HD | HD |
| Ustawienia formatu ekranu | Zoom - funkcja przybliżenia |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM NTSC |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-S DVB-C |
| Smart TV | |
| Smart TV | Nie |
| Telewizja internetowa | Nie |