Producenci
Telewizor 32" Philips 32PHS6605/12 (HD DVB-T2/HEVC SmartTV SAPHI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 27 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 27 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 166,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 731,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 454 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 435,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 81,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 731,8 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Kreator automatycznej aktualizacji Sieć USB |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 WMA-PRO AAC WAV |
| Format kompresji zdjęć | PNG HEIF GIF JPEG BMP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 VP9 HEVC MKV WMV9 AVI MPEG2 VC-1 H.264 AVC MPEG1 |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługiwany format napisów | SRT SSA TXT SMI ASS SUB |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Szerokość opakowania | 798 mm |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ustawienia formatu ekranu | Zoom - funkcja przybliżenia |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-S2 DVB-T DVB-T2 HD DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | SAPHI |
| Telewizja internetowa | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Obsługiwane Wideo na życzenie (VOD) | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube Netflix |