Producenci
Telewizor 32" Samsung UE32T4302 (DVB-T2/HEVC, HD 900PQI Smart)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy | 31 W |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 465,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 737,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 438 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 150,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 73,7 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 7,41 cm |
| Waga (bez podstawy) | 4 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Liczba języków OSD | 27 |
| OSD | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Samsung HyperReal Engine |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| ConnectShare (HDD) | Tak |
| ConnectShare (USB) | Tak |
| Cyfrowy Czysty Widok | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Szerokość opakowania | 879 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | TM1240A |
| E-podręcznik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 ? 768 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Technologia interpolacji | PQI (Picture Quality Index) 900 |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+ |
| Roczne zużycie energii | 43 kWh |
| Tuner telewizyjny | |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2 |
| Tryby inteligentne | Film Naturalny |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |