Producenci
Telewizor 32" Sharp 32BI5EA (HD HDR DVB-T2 HEVC AndroidTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 31 W |
| Pobór mocy (max) | 70 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 730 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 464 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 160 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 8,35 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 73 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 43 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 TS AVI VOB ASF RM M4V MPG M2TS WMV FLV |
| Obsługiwane formaty audio | M4A LPCM OGG MP3 AC4 AAC AC3 |
| Format kompresji zdjęć | JPG PNG JPEG BMP |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 149 mm |
| Szerokość opakowania | 803 mm |
| Wysokość opakowania | 542 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1000000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 ? 768 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 81 cm |
| Technologia interpolacji | Active Motion 400 |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Audio | |
| Technologie dekodowania dźwięku | DTS 2.0 Dolby Digital Dolby Digital Plus DTS-HD |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne zużycie energii | 45 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+ |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T2 DVB-S2 DVB-T DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Smart TV | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 9.0 |
| HbbTV | Tak |