Producenci
Telewizor 32" TCL 32S5200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Nie |
| Nazwa koloru | Black |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Obsługa mini uchwytów ściennych | Nie |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,38 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 42 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 435 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 80 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 732 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 480 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 175 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 732 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB Sieć |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Liczba języków OSD | 39 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Podstawowy tryb hotelowy | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Profile Bluetooth | A2DP HID |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA MP3 |
| Format kompresji zdjęć | PNG BMP JPG |
| Tryb gry | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Interpolacja do formatu 4K | Nie |
| Odtwarzacz DVD | Nie |
| Technologia przetwarzania obrazu | TCL Pure Image Ultra |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Klonowanie USB | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV AVI MPG OGM MKV MP4 TS |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Multi-screen | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 5,3 kg |
| Pojemność opakowania | 51609,6 cm3 |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Wysokość opakowania | 512 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Zawiera soundbar | Nie |
| Pilot zdalnego sterowania | RC802NU1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 80 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Technologia interpolacji | PPI (Indeks wydajności obrazu) 300 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran matowy | Nie |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Jasność | 270 cd/m2 |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 4:3 |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Szczytowy współczynnik luminacji | 78% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 81,3 cm |
| Obrotowy wyświetlacz | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 x 768 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 30 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 768p |
| Typ HD | HD |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Nie |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowany subwoofer | Nie |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus Dolby Digital |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście komponentu wideo | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.3 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | Nie |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Waga baterii/akumulatora | 15 g |
| Baterie | 2 |
| Ilość | 1 szt. |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Obsługa kabla One Connect | Nie |
| Baterie wliczone (typ, ilość) | 2 |
| One Connect box | Nie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 126 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 512 mm |
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 18 szt. |
| Wysokość brutto palety | 116,4 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,3 kg |
| Waga brutto palety | 107,9 kg |
| Typ wózka | 87 cbm |
| Liczba palet na wózek | 66 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 9 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 800 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 51609,6 cm3 |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 5901292517120 |
| Ilość na wózek | 1188 szt. |
| Wysokość palety netto | 116,4 cm |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 5 szt. |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Waga netto palety | 107,9 kg |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL SECAM |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Nie |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Nie |
| Tryby inteligentne | Film Sport Gra |
| Smart TV | Tak |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube Netflix Amazon Prime Video Twitch HBO Google TV Apple TV Disney+ |
| Obsługiwane Wideo na życzenie (VOD) | Tak |
| Aplikacje lifestyle | Google Apps |
| HbbTV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 1.5 |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 817811 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące