Producenci
Telewizor 32'' TCL 32S6200 LED (HD Ready Android)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 42 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,29 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 43 cm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 721 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 473 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 7,9 cm |
| Szerokość podstawy | 62,8 cm |
| Głębokość podstawy | 18 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 72,1 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Liczba języków OSD | 29 |
| Okres programowania | 8 dni |
| Tryb Hotelu | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP HID |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa HID | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Tryb gry | Tak |
| Formaty kompresji | MPEG2 H.265 H.264 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 507 mm |
| Szerokość opakowania | 822 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | RC802NU1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia interpolacji | PPI (Indeks wydajności obrazu) 300 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 81,3 cm |
| Typ HD | HD |
| Audio | |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szybki przełącznik HDMI | Tak |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL NTSC |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S2 |
| Smart TV | |
| Tryby inteligentne | Film Sport Gra |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.2 |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Google Play |
| Wersja systemu operacyjnego | Android R (11.0) |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix |