Producenci
Telewizor 32" Xiaomi ELA5192EU HD Smart TV Wi-Fi Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 72 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 719 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 421 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 467 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 719 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 160 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Miracast | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dźwięk Dolby DTS Virtual:X DTS:X |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
Gwarancja 24 miesiące