Producenci
Telewizor 43" Dahua DHI-LTV43-SD400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 98 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 958 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 558 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 72 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | WEBP JPEG GIF HEIF BMP PNG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 MPEG2 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC HE-AAC AC3 EAC3 |
| Formaty kompresji | VC-1 MPEG2 VP8 VP9 H.265 H.264 MPEG1 HEVC |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Szerokość opakowania | 1073 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | DLED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Jasność | 260 cd/m2 |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Smart TV | |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Wbudowany chromecast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące