Producenci
Telewizor 43" Hisense 43A6K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 50 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 60 kWh |
| Pobór mocy | 75 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 963 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Waga (bez podstawy) | 6,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 74 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 560 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 963 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 608 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 222 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | JPEG PNG BMP GIF |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługiwane formaty audio | WAV WMA OPUS MP3 FLAC AAC DTS PCM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 MPEG MPEG2 VC-1 WMV3 HEVC MPEG4 VP9 VP8 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 1088 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Wysokość opakowania | 654 mm |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 200 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3800:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Smart TV | |
| Smart TV | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Telewizja internetowa | Nie |
| Aplikacje lifestyle | Facebook |
| Aplikacje wideo | DAZN YouTube Disney+ Movistar Netflix |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące