Producenci
Telewizor 43" Hisense 43E7KQ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 100 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,29 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 82 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 54 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 560 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 963 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 74 mm |
| Szerokość podstawy | 75,8 cm |
| Głębokość podstawy | 22,3 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 611 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 963 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 223 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Tryb Hotelu | Tak |
| Liczba języków OSD | 33 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki Francuska Hiszpański Niemiecki Włoski Angielski Ukraińska Rosyjski Polski Grecki Czeski Holenderski KAZ BEL Węgierski BOS Słowacki Słoweńska Estoński Fiński Rumuński Bułgarski Litewski Duński Arabski Norweski Chorwacki Serbski Portugalski LAT MAC ALB |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| OSD | Tak |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Format kompresji zdjęć | GIF PNG BMP JPEG JPG |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI MOV MKV MP4 TS WMV FLV WEBM |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC AC3 MP3 WAV FLAC PCM WMA OPUS |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1088 mm |
| Wysokość opakowania | 654 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Filtr grzebieniowy | 3D |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | QLED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3800:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-S |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | U6 |
| Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) | 2.0.3 |
| Smart TV | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video Movistar Disney+ YouTube DAZN |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | VIDAA |
| HbbTV | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące