Producenci
Telewizor 43" Philips 43PFS6805 (FHD HDR10 DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj wtyku anteny | Type F |
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 57 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór mocy | 39 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 562,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 969,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 594,2 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu (z podstawą) | 7,9 kg |
| Szerokość produktu | 969,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 226,3 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB Sieć |
| OSD | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI MPEG2 VC-1 WMV9 H.264 VP9 MPEG4 MKV MPEG1 HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC WMA WMA-PRO MP3 |
| Obsługiwany format napisów | SMI SUB SSA TXT ASS SRT |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Format kompresji zdjęć | GIF PNG JPEG BMP HEIF |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| E-podręcznik | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 4:3 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 5 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Tak |
| Telewizja interaktywna | Tak |
| EasyLink | Remote control pass-through, System audio control, System standby mode, System start |
| Service port | Yes |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 HD DVB-S2 DVB-T2 DVB-T DVB-S DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | Tak |
| Smart TV | |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Aplikacje wideo | YouTube Netflix |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |