Producenci
Telewizor 43" Philips 43PFS6855 (FHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Diody LED | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 39 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 584 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 968,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 218 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 7,8 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 56,4 cm |
| Waga (z podstawą) | 7,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 96,8 cm |
| Waga (bez podstawy) | 7,8 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB Kreator automatycznej aktualizacji Sieć |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Obsługiwany format napisów | SUB SMI SSA ASS SRT TTX |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 VP9 MPEG4 MKV MPEG1 HEVC/H.265 AVI MPEG2 VC-1 WMV9 |
| Format kompresji zdjęć | PNG GIF JPEG BMP HEIF |
| Obsługiwane formaty audio | WMA-PRO WAV WMA AAC MP3 |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Nagrywanie USB | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Plus HD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 60 Hz |
| Ustawienia formatu ekranu | 16:9 |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 5 |
| Ilość głośników | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Moduł CI+ | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Roczne zużycie energii | 57 kWh |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 DVB-T2 HD DVB-T2 DVB-T DVB-S DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM |
| Smart TV | |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | SAPHI |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |