Producenci
Telewizor 43" Philips 43PUS7607/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmartTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 51 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 587,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 218,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 55,9 cm |
| Waga (bez podstawy) | 6,6 kg |
| Szerokość podstawy | 75,4 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 87 mm |
| Głębokość podstawy | 21,9 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 95,8 cm |
| Cechy zarządzania | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Kreator automatycznej aktualizacji Sieć USB |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeglądanie | Tak |
| Wydajność | |
| Format kompresji zdjęć | GIF HEIF BMP JPEG PNG |
| Obsługiwane formaty audio | WMA WAV AAC FLAC MP3 WMA-PRO |
| Formaty kompresji | MPEG4 HEVC VP9 H.265 H.264 MPEG1 MPEG2 MKV AVI |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 MPEG1 HEVC VP9 MPEG4 MKV AVI MPEG2 |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Obsługiwany format napisów | TXT SMI SRT ASS SSA SUB |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1100 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Domyślne ustawienie głośności | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C DVB-T DVB-S2 DVB-S DVB-T2 HD DVB-T2 |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | SAPHI |
| Obsługiwane Wideo na życzenie (VOD) | Tak |
| Aplikacje wideo | Netflix YouTube |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |