Producenci
Telewizor 43" Philips 43PUS7608/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC SmatrTV)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wsparcie HEVC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor podstawy | Szary |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 51 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 89 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 958 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 587 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 223 mm |
| Szerokość podstawy | 79,5 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 958 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 567 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 87 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,8 kg |
| Głębokość podstawy | 29,9 cm |
| Waga (bez podstawy) | 6,7 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb wyłączania obrazu (dla radia) | Tak |
| Okres programowania | 8 dni |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Kreator automatycznej aktualizacji Sieć USB |
| Tryb ECO | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługiwany format napisów | SUB TXT SSA ASS SRT SMI |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Standardy telegazety | Hyper tekst |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | AAC MP3 WAV FLAC WMA WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | JPEG GIF BMP PNG HEIF |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Funkcja napisów | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MPEG1 VP9 HEVC/H.265 AVI MPEG2 MPEG4 |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 695 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 2560 x 1440 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza | 24 Hz 25 Hz 60 Hz 30 Hz 50 Hz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 576p |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Audio | |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Technologie dekodowania dźwięku | Dolby MS12 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze typu RF | F, IEC |
| HDCP | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wspólny interfejs | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Liczba złącz rf | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Moduł CI+ | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S DVB-T DVB-S2 DVB-T2 DVB-T2 HD DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące