Producenci
Telewizor 43" Philips 43PUS8009
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Stojak typu | Stojak na nogach |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Matt black bezel |
| Standard VESA | Tak |
| Wskaźnik siły sygnału | Tak |
| Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) | Tak |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 42 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 63 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (bez podstawy) | 87 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 563 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 586 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 957 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 222 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 957 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ kontroli | Remote |
| Przewodnik głosowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | WAV AAC MP3 FLAC |
| Funkcje dotyczące telegazety | Tak |
| Format kompresji zdjęć | GIF BMP HEIF JPEG PNG |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 MKV MPEG4 AV1 AVI MPEG2 MPEG1 HEVC/H.265 HEVC |
| Teletekst | 1000 stron(y) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia przetwarzania obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Funkcje gier | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 2160p 720p 576p |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos DTS:X Dolby Digital |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| HDCP | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Tuner telewizyjny | |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T HD DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe elementy, trzymać z dala od dzieci. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skorzystać z punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Telewizor posiada części pod napięciem, zachować ostrożność przy podłączaniu i odłączaniu kabla zasilającego. |
| Smart TV | |
| Aplikacje wideo | HBO YouTube Netflix Amazon Prime Video |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Titan OS |
| HbbTV | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works with Amazon Alexa 3 Sided Ambilight Works With Control4 Amazon Alexa Built-in Works With Matter Works With Google Assistant |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1959952 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące